"Wieloletnia historia i dziedzictwo marki Schweppes sięga ponad 235 lat. Obecnie znak towarowy oraz komercjalizacja należą do różnych firm na całym świecie. Schweppes International Limited, spółka należąca do Suntory Beverage & Food Ltd, jest właścicielem znaku towarowego Schweppes® i powiązanych z nim firmami w następujących krajach: Andora, Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Węgry, Włochy, Lichtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, San Marino, Słowacja, Hiszpania, Szwecja i Szwajcaria

Lorena Delgado

Kucharz, 34 lata

„Chcę przynosić ludziom emocje. Radość, równowagę, pokój, uczucia jakie może przynieść jedzenie.”

Biografia: Urodzona w Kolumbii Lorena przyjechała do Europy gdy miała 20 lat i wciąż pamięta różnorodność potraw i smaków jakie ma do zaoferowania jej nowa ojczyzna. Młoda Lorena spędzała czas próbując tak dużo nowych potraw jak tylko mogła i zapamiętywała zapachy i smaki jakie ją otaczały. To sprawiło, że postanowiła zostać kucharzem. 

W swoim „multiculti dinners”, Lorena zaczęła rozdawać menu dla smakoszy swoim znajomym. Wkrótce potem, Lorena zaczęła prowadzić autorskie warsztaty oraz organizować catering na specjalnych eventach dzięki swojej firmie D’Instinto.

Obejrzyj historję Loreny

Odkryj swoją ulubioną potrawę

Taco krewetkowe w liściach sałaty rzymskiej

Odkryj ten przepis

Poznaj innych twórców