"Wieloletnia historia i dziedzictwo marki Schweppes sięga ponad 235 lat. Obecnie znak towarowy oraz komercjalizacja należą do różnych firm na całym świecie. Schweppes International Limited, spółka należąca do Suntory Beverage & Food Ltd, jest właścicielem znaku towarowego Schweppes® i powiązanych z nim firmami w następujących krajach: Andora, Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Węgry, Włochy, Lichtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, San Marino, Słowacja, Hiszpania, Szwecja i Szwajcaria

Dla sklepów

Orangina Schweppes Polska Sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem produktów Schweppes na terenie Polski.

Spółka jest częścią Orangina Schweppes Group, która jest rozpoznawana dzięki wyróżniającym się markom premium oraz swojemu zaangażowaniu w rozwijanie produktów opartych o naturalność, zdrowie i przyjemność.

Od listopada 2009 właścicielem Orangina Schweppes Group jest koncern Suntory Holdings Limited, z siedzibą w Japonii. Firma Suntory została założona w 1899 roku i jest jedną z najstarszych firm dystrybuujących napoje alkoholowe w Japonii.

Zasadą działania Orangina Schweppes Group jest produkcja i sprzedaż napojów gazowanych i niegazowanych. Głównym celem jest przynoszenie dodatkowej wartości dla naszych klientów i konsumentów.