"Wieloletnia historia i dziedzictwo marki Schweppes sięga ponad 235 lat. Obecnie znak towarowy oraz komercjalizacja należą do różnych firm na całym świecie. Schweppes International Limited, spółka należąca do Suntory Beverage & Food Ltd, jest właścicielem znaku towarowego Schweppes® i powiązanych z nim firmami w następujących krajach: Andora, Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Węgry, Włochy, Lichtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, San Marino, Słowacja, Hiszpania, Szwecja i Szwajcaria

Wywiad z belgijskim Ambasadorem Marki – Massimo Verhaeghe

News

Poznaj Massimo Verhaeghe, naszego charyzmatycznego ambasadora marki z Belgii. Po ukończonych studiach ekonomicznych, postanowił zanurzyć się w świecie koktajli i nauczyć co nieco o tej formie sztuki od najlepszych fachowców w Belgii. Przede wszystkim najbardziej lubi dopasowywać przepis do każdego smaku. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym pasjonacie i koneserze napoju Gin & Tonic, przeczytaj poniższy wywiad!

1. Dlaczego Gin & Tonic?

Gin & Tonic to przejrzysty i wszechstronny napój; stanowi idealną bazę dla wspaniałych połączeń. Łączenie tych dwóch składników tak, aby uzyskać idealną równowagę, to prawdziwa sztuka.

2. Jaki jest twój ulubiony tonik Premium Mixer i dlaczego?

Lubię Premium Mixer Original, ponieważ stanowi on uosobienie czystej neutralności. Posiada nutkę cytrynową i cechuje się niezmienną jakością. Również długo utrzymujące się bąbelki, przedłużające doskonały smak napoju, sprawiają, iż praca z nim jest czystą przyjemnością.

3. Jaki bar powinny odwiedzić osoby zwiedzające Antwerpię?

Na pewno nie można przeoczyć baru Josephine’s. Ludzie tam pracujący są doskonale wykwalifikowanymi ekspertami od mieszania ginu i toniku. To prawdziwi fachowcy od mieszania. Polecam również Dogmę i Cocktails at Nine.

4. Który gin zasługuje na więcej uwagi?

Uwielbiam Tanqueray Ten i Haswell. Obydwa są świetnie wyważone. W Tanqueray Ten można wyczuć nutę cytrynową, zaś w Haswell – różowy grapefruit.

5. Jakie jest twoje ulubione przybranie?

Wszystkie cytrynowe. Lubię je, ponieważ świetnie równoważą gin z tonikiem.

6. Jaki jest twój ulubiony przepis na napój Gin & Tonic?

Nie mam żadnego konkretnego. Moja rada – prostota i umiar. Czystość powinna być zawsze wyeksponowana.

7. Jaki jest twój ulubiony Gin and Tonic na nadchodzący sezon wiosenny?

Gin Tanqueray Rangpur zmieszany z tonikiem Premium Mixer Original i plasterkiem limonki. Kwaskowaty akcent daje idealną równowagę oraz trwały smak. Ogółem – pysznie orzeźwiający Gin and Tonic.