"Wieloletnia historia i dziedzictwo marki Schweppes sięga ponad 235 lat. Obecnie znak towarowy oraz komercjalizacja należą do różnych firm na całym świecie. Schweppes International Limited, spółka należąca do Suntory Beverage & Food Ltd, jest właścicielem znaku towarowego Schweppes® i powiązanych z nim firmami w następujących krajach: Andora, Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Węgry, Włochy, Lichtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, San Marino, Słowacja, Hiszpania, Szwecja i Szwajcaria

Często zadawane pytania

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jaka jest cena toników Premium Mixers?

Cena toników Premium Mixers jest uzależniona od rynku i punktu sprzedaży.

Czy toniki Premium Mixers już zawierają alkohol?

Schweppes Premium Mixer to gazowany napój, który nie zawiera alkoholu. Został on tak zaprojektowany, aby później zmieszać go z takimi alkoholami, jak Gin i/lub Wódka.

Czy Schweppes Premium Mixers zawierają naturalne składniki?

Tak. Schweppes Premium Mixers zostały przygotowane ze składników naturalnego pochodzenia.

Jaka jest różnica pomiędzy tonikiem Schweppes Indian tonic a Schweppes Premium Mixers?

Dzięki współpracy z barmanami, Schweppes stworzył toniki Premium Mixers, które idealnie komponują się z napojami alkoholowymi. Posiadają one nieco inny skład; barmani wreszcie otrzymali prosty, a zarazem wyrafinowany produkt do urozmaicania szerokiej gamy ginów, z którymi pracują. Cztery toniki Premium Mixers zostały wzbogacone o szczególny aromat, który podkreśla smak różnych rodzajów ginu: ginu aromatycznego, ginu wytrawnego i nowoczesnego ginu kwiatowego. Toniki posiadają dłużej utrzymujące się bąbelki, zapewniając tym samym silniejsze doznania smakowe podczas picia Gin & Tonic.

Czy mogę mieszać toniki Premium Mixers z napojami innymi niż gin?

Tak. Nasze toniki mogą być podawane z innymi alkoholami, jak Wódka, Campari czy Tequila.

Czy mogę pić toniki Premium Mixers bez ginu?

Tak. Toniki Premium Mixers można pić bez alkoholu i rozkoszować się ich różnymi smakami. Takie napoje będą smakować jeszcze lepiej z przybraniem.

Jaka jest różnica pomiędzy ginem kwiatowym, wytrawnym i aromatycznym?

Niektóre giny zawierają więcej składników roślinnych, które nadają im kwiatowy charakter. Inne giny mają w składzie mieszaninę różnych aromatów, w związku z czym uznaje się je za giny aromatyczne. Jeżeli chodzi o giny wytrawne, to są to napoje niezawierające cukru, bogatsze w alkohol, z charakterystycznym, cytrusowym posmakiem.

Gdzie mogę znaleźć przepisy na drinki Gin & Tonic?

Na stronie Po??czenia Gin & Tonic mo?esz znale?? fantastyczne przepisy na drinki.
Gin Pairing

Które toniki Premium Mixer najlepiej komponują się z poszczególnymi ginami?

  • Pink Pepper jest idealny do ginów aromatycznych, jak gin Hendrick’s i Martin Miller’s.
  • Orange Blossom & Lavender wspaniale komponuje się z ginami London N1 i Beefeater 24. Niemniej jednak nowoczesne giny kwiatowe, jak G’Vine i Gin Mare będą wyśmienicie smakować zmieszane z tonikiem Orange Blossom & Lavender Premium Mixer.
  • Ginger & Cardamom podkreśla kwiatowy charakter w delikatnych połączeniach, jak Bombay Sapphire East, Geranium London Dry Gin i Biercée.
  • Oryginalny Tonic wzbogaca wszystkie typy ginu premium. Kliknij [tu], by przejrzeć przepisy Gin & Tonic.

Czy toniki Premium Mixers są dostępne w dużych butelkach?

Nie. Aby zachować bąbelki, Premium Mixers są dostępne wyłącznie w małych 200 ml butelkach. 200 ml jest zalecaną ilością toniku do dużego Gin & Tonic.

Gdzie mogę kupić napoje Premium Mixer?

Napoje z linii Premium Mixer będą dostępne tylko w najwyższej klasy barach i restauracjach. Najbliższy taki punkt, możesz znaleźć na stronie.